Griezelwielen
Weerwolfavonturen
Noura is vermist en Dolfje hoort haar om hulp roepen in zijn dromen. Maar om te weten waar ze is moet hij eerst de droompakker vinden. Met kleurenillustraties. Makkelijk te lezen. Vanaf ca. 7,5 jaar.
Details
Genre
Griezelverhalen
Onderwerp
Weerwolven
Leesniveau
AVI E4,
AVI 5
Titel
Weerwolfavonturen
Auteur
Paul van Loon
Illustrator
Hugo van Look
Taal
Nederlands
Uitgever
Amsterdam: Leopold, 2025
146 p. : ill.
146 p. : ill.
ISBN
9789025887056
Besprekingen
NBD Biblion
Bookarang (AI samenvatting)
Een spannend en fantasievol verhaal in de ‘Dolfje Weerwolfje’*-serie. Dolfje Weerwolfje beleeft een…
Een spannend en fantasievol verhaal in de ‘Dolfje Weerwolfje’*-serie. Dolfje Weerwolfje beleeft een gevaarlijke ontdekkingstocht tijdens de volle maan. Noura is verdwenen en Dolfje droomt dat ze om hulp roept. Samen met opa weerwolf gaat hij op zoek naar de droompakker, een geheimzinnig wezen dat dromen steelt. Als Dolfje zijn dromen terugheeft, kan hij Noura misschien redden… Verhaal in korte, vlotte zinnen en met humor geschreven. Met kleurenillustraties in de bekende Weerwolfje-stijl. Vanaf ca. 7,5 jaar.
Paul van Loon (1955) is een bekende Nederlandse kinderboekenschrijver en zanger. Het genre waar hij in schrijft noemt hij zelf grumor: griezelen met humor. Zijn bekendste boeken zijn de serie over Dolfje Weerwolfje en 'De griezelbus’.